GOODYEAR 2024 YAZ SERVİS KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI


Bu kampanya Türkiye genelinde sadece, www.goodyearkampanya.com adresinde yayınlanan, kampanya uygulayıcısı olan Yetkili Goodyear Bayilerinden kampanya tarihleri olan 15 Mart 2024 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, Kampanya Web Sitesinde belirtilen, Goodyear markalı, yaz 17 inç ve üzeri binek, SUV (4x4) ile seçili hafif ticari araç lastiklerinden *(“Kampanyalı Ürünler”) tek seferde 4 (dört) adet satın alan, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek ve tüzel kişiler yararlanacaktır.

Katılımcılar, GOODYEAR KAMPANYA yazıp 4642'ye yolladığı SMS aracılığı ile gönderilen aktivasyon kodlarının Kampanya Web Sitesinde, kampanya katılım koşullarını okumak, kabul etmek ve aktivasyon formundaki ilgili başvuru adımlarını izlemeleri halinde aktive olmasının ardından veya doğrudan Kampanya Web Sitesinde gerekli bilgileri doldurduktan sonra kampanya katılım koşullarını okumak, kabul etmek ve aktivasyon formundaki ilgili başvuru adımlarını izlemeleri halinde gönderilen aktivasyon kodu ile Goodyear Servis kampanyasından yararlanacaktır.


Goodyear 2024 Yaz Servis Kampanyası , kapsamında tüketiciler satın alma ile aynı zamanda satın alınacak ürün/servis hizmetlerinde aşağıdaki tutarlarda bedelsiz yararlanabileceklerdir.

Goodyear Kampanyalı Ürünlerde,

  • 17 " Lastikler için 800 TL (KDV Hariç)
  • 18 " Lastikler için 1000 TL (KDV Hariç)
  • 19"-22" Lastikler için 1200 TL (KDV Hariç)*Tüketici Lastikleri Servis Kampanyasında SADECE Goodyear markası için geçerli olup, Eaglesport ailesi kampanya kapsam dışıdır.

** EFFICIENTGRIP CARGO 2 ve EFFICIENTGRIP CARGO desenleri Tüketici Yaz Lastikleri Servis Kampanyası'ndan faydalanabilecektir.1. Kampanya, aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler. Katılımcıların kampanyaya katılım başvurusunda bulunması halinde tüm kampanya şart ve koşullarının okunmuş ve kabul edilmiş olduğu varsayılır. Kampanyaya katılanların, işbu katılım koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır ve katılımcı kampanyadan faydalanamaz, kendisine ilave bir hak tanınmaz.


2. Kampanya katılımcısı, Kampanya Web Sitesi üzerinden kampanya hakkında bilgilere ve kampanya katılım koşullarına ulaşır. Kampanya katılımcısı, Kampanya Web Sitesi üzerinden aktivasyon formunu doldurur. Katılımcının, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunma Kanunu ve 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca hazırlanmış aydınlatma metni ve kişisel verilerin islenmesine, ticari elektronik ileti gönderilmesine yönelik onaylarını vermesi ardından başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefonu numaralarına SMS yoluyla gönderilecek olan aktivasyon kodunu kampanya uygulayıcısı olan Goodyear bayisi ve satış noktalarında yetkili ile paylaşır.


3. İşbu kampanya koşullarına ilişkin kişisel verilerin korunması ve işlenmesi hakkında aydınlatma metnine , Kampanya Web Sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.


4. Kampanya, binek lastikleri grubunda Goodyear markalı 17, 18, 19, 20, 21 ve 22 inç Kampanya Web Sitesi üzerinde belirtilen kampanya kapsamındaki binek ve SUV (4x4) yaz lastikleri ile hafif ticari ürün grubunda EFFICIENTGRIP CARGO 2 ve EFFICIENTGRIP CARGO desenleri ile sınırlıdır.


5. Söz konusu Goodyear Servis Çekleri sadece Kampanya Web Sitesi üzerinde belirtilen, Kampanya uygulayıcısı olup, satış işlemini gerçekleştiren Yetkili Goodyear Bayilerinde geçerlidir. Goodyear Servis Çeki rot-balans, sökme-takma, montaj, lastik oteli, lastik değişimi, nitrojen, hava, jant düzeltme gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü ve bakımı, akü değişimi, silecek değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu - cam tamiri gibi araç bakım hizmetleri için sınırlı ve geçerli olacaktır. Goodyear Servis Çeki ilgili bayide verilebilecek/verilmekte olan hizmetler ile sınırlıdır.


6. Kampanya, sadece Kampanya Web Sitesi üzerinde belirtilen kampanya uygulayıcısı Yetkili Goodyear bayilerinde geçerli olup, internet üzerinden yapılacak lastik alımları kampanya kapsamı dışındadır.


7. Kampanya aktivasyonu için kullanılan cep telefonu ve sisteme yüklenen fatura sadece 1 (bir) aktivasyon için geçerlidir. Aynı fatura ve telefonla birden fazla yapılan kampanya girişi geçerli olmayacaktır.


8. Katılımcı kampanyadan yalnızca 2 (iki) kez faydalanabilir. 2 (iki) katılım için ayrı cep telefonu ve faturayla aktivasyon yapılması gerekmektedir.


9. İşbu kampanya şartlarına aykırı bir durum tespit edildiğinde, Goodyear söz konusu promosyon haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar.


10. Kampanya bayilere tanımlanan kotalar ile sınırlıdır.


11. Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin, bayinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Goodyear’ı sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, Goodyear’dan her ne nam altında olursa olsun, herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder.


12. İşbu kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.


13. Goodyear, kampanyayı herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle iptal etme ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


14. İşbu kampanya GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. adına BNA Bilişim Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından yürütülmektedir. Kampanyayla ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi talepleriniz için irtibat bilgileri aşağıdaki gibidir.


BNA Bilişim Çözümleri San. Tic. Ltd., Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Vatan Cad. No:83/B1 Başiskele-Kocaeli Tel: 0850 307 9610